Tips och tankar kring de saker jag stöter på i arbetet. Det startade för att jag själv skulle hitta sakerna igen när jag behövde dem. Sedan växte det. :) (www.DiverseTips.se)
Så det är okej att lägga ut information från betaprogrammet, bara man skriver "obs, denna information är inte från betaprogrammet"? :)Är det någon som har funderat på vad som är så bra med support för LUN:ar med storlek "2 TB+"? Redan i dag kan vi ju skapa datastores som är 64 TB.
Verkar vara dags på måndag om man ska tro de senaste ryktena :)http://www.vi-tips.com/2011/08/vsphere-5-official-release-date.htmlhttp://www.vmstarter.nl/2011/07/vsphere-5-official-release-date/http://www.compucomproducts.com/Product-Software-1-Virtualization-110-VMwarevSphere5ComingAug22-NewFeaturesandEditions-6511.aspx/Hackim
Bra info där!Det tackar jag för//Björne
Så det är okej att lägga ut information från betaprogrammet, bara man skriver "obs, denna information är inte från betaprogrammet"? :)
SvaraRaderaÄr det någon som har funderat på vad som är så bra med support för LUN:ar med storlek "2 TB+"? Redan i dag kan vi ju skapa datastores som är 64 TB.
Verkar vara dags på måndag om man ska tro de senaste ryktena :)
SvaraRaderahttp://www.vi-tips.com/2011/08/vsphere-5-official-release-date.html
http://www.vmstarter.nl/2011/07/vsphere-5-official-release-date/
http://www.compucomproducts.com/Product-Software-1-Virtualization-110-VMwarevSphere5ComingAug22-NewFeaturesandEditions-6511.aspx
/Hackim
Bra info där!
SvaraRaderaDet tackar jag för
//Björne